Keiko Yukimura

25. května 2008 v 9:48 | ♥nikushka♥
Keiko Yukimura je obyčejná, dalo by se říci i tuctová, čtrnáctiletá dívka. Její rodiče vlastní malou restauraci s rychlým občerstvením - nebo je to možná spíš jen takové bistro - a Keiko v něm příležitostně vypomáhá.
Keiko je pilná studentka, dobře se učí a snaží se mít dobrý vliv na svého kamaráda a spolužáka, nezvedeného záškoláka Yusuke Urameshiho, s nímž se zná už od dětství. Yusuke je ale kluk, kterému jdou všechny její dobře míněné rady a napomenutí jedním uchem tam a druhým zase ven, a tak jí někdy nezbývá nic jiného, než se uchýlit k poněkud drsnějším metodám. Kolik už od ní dostal pohlavků a facek se ani nedá vyčíslit. Nutno ovšem podotknout, že si Yusuke toto nešetrné zacházení svým nevhodným chováním vyloženě vykoledoval - gentleman například dámě pod sukni prostě za žádných okolností nenakukuje... Ale jak se říká: "Co se škádlívá, to se rádo mívá" a v případě našich dvou "hrdliček" to platí dvojnásob.
Poté, co se Yusuke stal detektivem Světa duchů, ze začátku se to před ní snažil tajit, ale moc dlouho mu to nevydrželo. Když se svými přáteli bojoval v Turnaji černých bojových umění, Keiko sledovala v hledišti všechny jeho zápasy. Vidina toho, že ho doma čeká Keiko, byla s velkou pravděpodobností i hlavním důvodem toho, proč se Yusuke po svém výletu do Zásvětí vrátil zpět do Světa lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.